ćwiczenia w ciąży
Bezpłatna szkoła rodzenia

PROGENIS Bank Komórek Macierzystych to wyspecjalizowany bank krwi pępowinowej. Progenis oferuje Rodzicom kompleksową usługę pobrania, preparatyki, zamrożenia i przechowywania komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Usługi Progenis świadczone są na terenie całego kraju. Krew pępowinowa przechowywana jest w należących do Progenis nowoczesnych kriostatach znajdujących się w laboratoriach renomowanych ośrodków transplantologicznych w Warszawie (Wojskowy Instytut Medyczny) oraz Krakowie (Uniwersytecki Szpital Dziecięcy). Dzięki współpracy z ośrodkami posiadającymi wieloletnie doświadczenia w przeszczepianiu komórek macierzystych zapewniamy naszym Klientom najwyższy standard i jakość usług. Dzięki nam Rodzice mają możliwość zdeponowania życiodajnych komórek macierzystych znajdujących się w krwi pępowinowej, które stanowią nieocenione zabezpieczenie zdrowia ich nowonarodzonych Dzieci.

 

KAMSOFT S.A. należy do czołówki firm dostarczających innowacyjne rozwiązania IT dla rynku opieki zdrowotnej oraz rynków pokrewnych. Dostarcza rozwiązania informatyczne dla lekarzy, placówek medycznych, Narodowego Funduszu Zdrowia i wielu innych podmiotów rynku ochrony zdrowia.
Flagowym projektem firmy jest od lat konsekwentnie budowany i rozwijany nowoczesny projekt e-zdrowia pod nazwą Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia. Głównym celem projektu OSOZ jest wspieranie zdrowia społeczeństwa poprzez dostarczanie informacji o zdrowiu oraz promocję skutecznej profilaktyki. Unikalność projektu wynika z połączenia najważniejszych ogniw systemu opieki zdrowotnej - pacjenta, lekarza, farmaceuty - w jednym systemie oraz umożliwienia elektronicznej wymiany informacji o zdrowiu.
W ramach OSOZ dla pacjentów udostępniane są Indywidualne Konta Zdrowotne. Umożliwiają one m.in. automatyczne gromadzenie historii leczenia i autoryzowany dostęp do danych przez Internet, rejestrację on-line do lekarza, korzystanie z profilaktycznych programów zdrowotnych, w tym programu przeznaczonego dla kobiet w ciąży "Najpiękniejsze 9 miesięcy".

 

Sklep DZIECIACZEK w Sosnowcu specjalizuje się w sprzedaży artykułów niemowlęco - dziecięcych. Na rynku polskim i zagranicznym działamy już od 1995r. Sprzedaż oferowanych przez nas produktów prowadzona jest dwutorowo, za pośrednictwem sklepu stacjonarnego oraz sklepu internetowego. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam wyselekcjonowanie najlepszych producentów w branży niemowlęco - dziecięcej, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort niemowląt. W swojej ofercie posiadamy wielofunkcyjne wózki głęboko-spacerowe firmy Roan, Tako, Jedo, Bebe Beni, Euro-Cart, Riko, Coletto, Expander, wózki spacerowe firmy Bebe Beni, Caretero, Euro- Cart, Coletto , foteliki samochodowe firmy Kiwy, Coletto, Caretero, Coto-baby, Maxi-Cosi oraz szeroki asortyment artykułów niemowlęco ? dziecięcych.